Tüyap Kitap Fuarı

Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 04-12 Kasım 2017 tarihleri arasında okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturacak.

Bu fuarda bazı alanlara temasım var.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü fuar standı görsel tasarımlarını yaparken amacım geri planda kelimelerle hareket derinlik oluşturmaktı. Abdullah Taşkıran abime bu çalışmanın ortaya çıkması sebebiyle teşekkür ederim.

ZEYTİM

Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün süreli yayını Zeytim Dergisi fuarda oldukça ilgi gördü.

Derginin ortaya çıkmasında Zwytinburunu Milli Eğitim Müdürümüz Ali Yeşilyurt’a, Şube Müdürümüz Faruk Tosun’a, Dergi Sponsorlarımız ve Dergi Komisyonundaki tüm değerli arkadaşlarıma teşekkür ederim.

İSTANBUL EĞİTİM BÜLTENİ

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün Eğitim Bülteni içeriğindeki yüzlerce proje ile eğitim alanında ne kadar doğru adımlar attığını ortaya koymakta.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün hedef kitlesiyle temasını sağlaması açısından derginin fuarda yayıma başlaması çok olumlu olarak değerlendirildi.

Dergi sebebiyle İstanbul Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci’ye, Projeler ile içeriği zenginleştiren İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Gür”e, Derginin her aşamasında katkı veren İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekine Dayıoğlu’na, İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Harun Tüysüz’e, İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin Aras’a, İstanbul Milli Eğitim Arge Şube Müdürü Sevgi Yücel’e, İstanbul Milli Eğitim Arge bölümünden Abdullah Taşkıran’a, İstanbul Milli Eğitim Arge Bölümünden Asım Öz’e çok teşekkür ederim.