katalog

Katalog tasarımı firma, kurum ya da kuruluşların, ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak geniş çaplı, bilgi, nitelik, özellik, değer, maliyet ve teknik bilgiler gibi konularda hedef kitlelerine tanıtım ve reklam yapabilmesi noktasında etkili ulaşım yollarından biridir.

Etkili ve profesyonelce tasarlanan ve hazırlanan bir katalog çalışması ile müşterilerinize ve hitap ettiğiniz kitlenize ulaşabilir, kalıcı olarak ürün ve hizmetleriniz ile ilgili tanıtım yapabilirsiniz.

Katalog tasarımları, ürün ve hizmetleriniz ile doğrudan ilişki olacağından tasarımı ve dizaynı hususunda dikkatli olunmalıdır.

Aksi takdirde yapacağınız katalog tanıtım masraflarının yanı sıra firma ve işletmenizin prestiji ve saygınlığı zedelenebilmektedir. Bu sebeple ürünleriniz için katalog tasarımı ve baskısı yaptırmak istediğinizde, firmamız gibi profesyonel ve kreatif tasarım ajansları ile çalışmanız firmanızın menfaati gereğidir.

Katalog Tasarımı Türleri

Ürün Kataloğu Firma, kurum ya da kuruluşunuzun ürün veya hizmetlerinin teknik ve adedi bilgilerini, niteliklerini, özelliklerini, ayrıntılı ve detaylı bilgilerini, ürün fotoğraflarını vb. diğer materyallerini yayınlayabileceğiniz katalog türüdür. Bu katalog tasarımı çalışmasında ürünleriniz ön planda tutulmaktadır. Bu sebeple ürünleriniz ile ilgili tüm metinsel ve görsel bilgiler katalog tasarımı yapacak ajansa teslim edilmelidir.

İmaj Kataloğu Firma, kurum ya da kuruluşunuzun faaliyet gösterdiği alandaki hizmetleri, kalitesi, hizmet politikası, sunduğu avantajları, farklılıkları, değerleri gibi konularda hedef kitleyi etkilemek, albenisi kazanmak müşteri ve hedef kitlenizin gözünde değer sahibi olmak ve daha birçok nedenlerden ötürü başvurulan katalog tasarım şeklidir. Alıntı

MEBKA KATALOG

SUUFİ KATALOG

SUUFİ RESTORASYON KATALOG

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

MESLEKİ YAKLAŞIM ENVANTERİ

2017 yılında İstanbul Milli eğitim Müdürlüğü ile Nişantaşı Üniversitesi ortaklaşa yürüttükleri proje kapsamında Meslek Liselerine Yönelik Mesleki Yaklaşım Envanteri yapmışlardır. Katalog tasarımımdan ve baskısından ön izlemeler…

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

ÜRETEN OKULLAR KATALOG

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim Bölümünden Sorumlu Müdür Yardımcısı Sayın Serkan GÜR’ün koordinesinde devam eden Üreten Okullar Projesi kapsamında Meslek Liselerinin çalışmalartı devam ediyor. İTO, İSO ve birçok Kuruluşun paydaşı olduğu Üreten Okullar Ürün Kataloğu Tasarımım bitti. Yakında hem baskısı yapılacak olan hem de internet ortamında E-Katalog şeklinde yayınlanacak Ürün Kataloğu tasarımımdan taslaklar…

ÜRETEN OKULLAR 2020

KATALOG TASARIMLARI

Karyapı Group Ltd. Şti.

İstanbul Valiliği

 

AGD Temizlik Ltd. Şti. TASLAK

Kristal Kumlama

Park Piramit cafe TASLAK

Milli Eğitim Bakanlığı

Zeytinburnu Milli Eğitim Müdürlüğü

Zeytinburnu İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Hisse Sergisi

Hüsnü Hat Katalog

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARGE BÜLTENİ 2017

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün

2017 ARGE BÜLTENİ

grafikerim2013 tarafından tasarlanmış olup

Türkiye’de web ortamında yayındadır.

MEB ARGE BÜLTENİ

Zeytinburnu Milli Eğitim Müdürlüğünün

ZEYTİM 2017 DERGİSİ

grafikerim2013 tarafından tasarlanmış olup

Türkiye’de web ortamında yayındadır.

ZEYTİM DERGİ 2017