animasyon 3D

Intro Tasarımı Logo karakterlerinin veya kurumsal bilgilerin bilgisayar üzerinde hareketlendirerek, modellenerek video veya flash formatında kullanımasıdır. Akılda kalıcılık ve firmayı benimsenmesi sağlanır. Firmalar tasarladığımız bu introyu, yayınlamak istediği videolarının, sunumlarının, sitelerinin ilk giriş kısmında kullanırlar. Buda görselliğinin zenginleşmesini sağlar.

Web Sitelerinde İntro; Ayrıca web sayfalarınızın girişinde yer alacak alanda sitenizin yapısına ve hitap kısmına göre intro seçenekleri belirlenip ister flash animasyon ister, video olarak düzenlenip gösterime uygulanır. Introlarda göstermek istediğiniz bir ürün bir hizmet veya bir reklam da gösterip siteye daha sonra giriş yapılmasını da sağlayabiliyorsunuz. Sitenizin ilk açılış sayfası olarak web sitenize entegre edilecek bu aşamada görsel düzenek sizin istediğiniz ve bizim size önerdiğimiz orta alanda oluşturulup görselliğinin ön planda olmasını sağlanacaktır.

3D – İÇ MİMARİ ÇİZİM

Grafik Tasarım Labaratuvarı için yeni fikirler ortaya koymak istedim.

Öğrenciler hem tasarlasın hem de ilhamsız kalmasın. Sıkılınca kahve içsin. isteyince bilgisayarda tasarlasın. Ara sıra koltuklarda yayılsın.

OTEL TANITIM İNTRO

Marmara Zeytin Otel

Balıkkersir-Marmara Adası

Adobe After Effect

Adobe Photoshop

DJI Mini Fly II Video Record+Edit

DEPREM TATBİKATI

Zeytinburnu İstanbul Ticaret Odası Meslek Lisesi için hazırladığım Deprem Tatbikatı İntro…

Adobe After Effect

Adobe Photoshop

DJI Mini Fly II Video Record+Edit

SALGINA SALDIR

Korona Virüs (COVID-19) salgınına karşı ülkemizin yürüttüğü başarılı ve amansız mücadelede Mesleki ve Teknik Eğitimin de küçümsenemeyecek derecede çalışmaları devam ediyor.

Meslek Liseleri maske, siperlik, önlük, tulum ve dezenfektan üreterek hem devletine yardımcı oluyor ve hem de Aziz Milletin başarılı, onurlu ve hayırlı birer evlatları olduğunu haykırıyor.

Bu mücadelenin kahramanları, öğrenciler, öğretmenler, idarecilerdir. Hepsine minnettarız. Çok ciddi kapasitelerle üretime salgının daha ilk gününde başlayan Meslek liselerine ve onların İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünde önlerini açan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sayın Serkan GÜR ve Zekine DAYIOĞLU’na Teşekkür ederim.

Mücadelenin rakamlarını ortaya koyan After Effect hazır şablon deformasyonu ile yaptığım Dinamik Tipografi çalışmasını sunuyorum.