Signgraphic – Home Textile – Textil Magazine – Dijital Teknik – Print On Demand – Tekstil Trend – Tekstil Teknik – Tekstil Teknoloji – Matbaa Haber – Pimms Group – Sign Eurasia [DERGİ KAPAK, REKLAM SAYFALARI]

PİMMS Group, dış mekan tabela ve reklam panolarından iç mekan dekorasyon ve mobilyaya; ambalajdan etikete; tekstilden hazır giyime kadar çok çeşitli dijital baskı makinelerini Türkiye pazarına sunmaktadır. Hanglory Group bünyesindeki Handtop, Homer ve Handway markalarının yanı sıra HP Latex grubunun da Türkiye Distribütörlüğünü yürüten PİMMS Group, kendi üretimini yaptığı Axia baskı makinelerini de sektöre sunmaktadır.

PİMMS Group bünyesinde grafik tasarım, sosyal medya reklamcılığı ve fuar stand tasarımı, dış mekan tasarımı çalışmalarımız Pandemi sürecinde de devam etmektedir.

Dijital baskı makinalarının yoğun kullanıldığı, ambalaj, endüstriyel tasarım ve tekstil sektörlerinin önde gelen yayınlarında; Mayıs-Haziran-Temmuz dönemi için dergi kapakları ve reklam sayfalarında çalışmalarımız PİMMS Group olarak devam etmektedir.

SIGNGRAPHİC www.signgraphic.com.tr

TEXTİL MAGAZİNE https://www.etextilemagazine.com

DİJİTAL TEKNİK www.dijitalteknik.com.tr

PRINT ON DEMAND www.printondemand.com.tr

TEKSTİL TREND www.tekstiltrend.com

TEKSTİL TEKNİK www.tekstilteknik.com.tr

TEKSTİL TEKNOLOJİ https://www.tekstilteknoloji.com.tr

MATBAA HABER www.matbaahaber.com/tr

PİMMS GROUP www.pimms.com

SIGN EURASIA https://www.signeurasia.com

HOME TEXTİLE https://hometextile.com.tr/

Home Textile Magazine
Homex
SignGraphic
Print On Demand
SignGraphic
Matbaa Teknik
Tekstil Trend – Tekstil Teknik – Tekstil Teknoloji