KÜP REKLAM HİZMETLERİNE TEŞEKKÜRLER

Reklam malzemelerinin önde gelen tedarikçilerinden Küp Reklam Ürünleri, kurulduğu 2005 yılından bu yana gelişimini ve büyümesini başarılı bir şekilde sürdürüyor. Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını analiz ederek, doğru zamanda doğru ürünü sektörle buluşturan Küp Reklam dünden bugüne çalışmaları ve geleceğe yönelik planlarıyla ilgili olarak firmanın kurucusu ve yöneticisi Hasan Aktuğ Okulumuzu ağırladı. Öncelikle Misafirperverliği ve eğitime olan bakış açısından ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Zeytinburnu İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Nuray Ulutaş, Okul Derneğimiz İMEDDER Genel Sekreteri Sayın Soner Yalçınöz ve tabii ki ben Kerim Akyüz, Küp Reklam’a yaptığımız okul-sanayii işbirliği ziyareti ve okulumuza eğitim alanında verilecek katkılar üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.

Hasan Aktuğ: mümkün olan maksimum çeşitliliği, en uygun fiyatlarla sektörümüze sunma çabası içindeyiz. Hem iç pazardan hem de yurt dışından tedarik ettiğimiz ürünler var. Türkiye’de üretimi olan ürünleri iç pazardaki çözüm ortaklarımızdan tedarik etmeyi tercih ediyoruz. Türkiye’de üretimi olmayan ürünleri ithal ediyoruz. Bu grupta branda, led ve one way vision ürünleri yer alıyor. Bunun yanında bilindiği üzere Remifol kurucu ortaklarından biri olarak üretimin içindeyiz. Türkiye’nin üretime olan ihtiyacının bilincindeyiz. Dolayısıyla Türkiye’de üretilen ürünleri iç pazardan temin ederek, yerli üreticileri destekliyoruz. Küp Reklam olarak daha çok kompozit panel, pleksi, folyo ve dekota ürünlerinde oldukça iddialıyız. Bu gruplarda ciddi stok ve çeşitlilik sunuyoruz.

Yoğun tempo içinde yurtiçinde olduğu kadar yurt dışında da çok sayıda fuarı takip eden Hasan Aktuğ eğitim alanında okulumuz ile ilgili düşüncelerini şöyle ifade etti.

Zeytinburnu İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin dijital baskı, baskı öncesi ve grafik tasarım bölümü öğrencileri ile bir program dahilinde eğitim gezileri ve workshoplar yapacağız. Eylül 2021 döneminde Küp Reklam ziyareti, Dijital baskı ve folyo uygulama eğitimi, araç giydirme uygulamalarını bu öğrencilerimiz ile birlikte yapacağız.

Dijital baskı ve buna bağlı olarak dijital baskı ürünleri, mürekkepleri, folyolar, ledler konusunda öğrencilerin yeni dijital baskı dünyasına teorik ve pratik olarak hazırlanması gerekmektedir.

Ayrıca okulumuza dönem dönem folyo, pleksi ve dijital baskı ürünleri yardımında bulunarak eğitime somut katkılarımız da olacaktır.

Küp Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Aktuğ ve teknik konularda okulumuza her zaman destek olan İşletme Müdürü Sayın Mecit Albayrak beye teşekkür ederiz.

Author: Kerim AKYÜZ

1974 Duisburg Almanya doğumluyum. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Grafik Anabilim Sanat dalından 1996 yılında mezun oldum. Evli ve 3 kız babasıyım. 27 yıldır meslek liselerinde grafik tasarım öğretmenliği yapmakta ve sektörde grafik tasarım alanında çalışmaktayım. Müşterimin ne istediğini anlamak ve onu doğru yönlendirmek isterim. Ambalaj, kurumsal kimlik, katalog, web sitesi, afiş çalışmalarımda eskiz ve sanat odaklı tasarımlarımı müşterimle beraber kritik etmek ve ortaya sanatsal ürün çıkarmak işimin en güzel tarafı doğrusu...