İstanbul Gençlik Festivali MEB Stand Görseli

İstanbul Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Faruk Yelkenci, İstanbul Gençlik Festivalinde Müdürlüğümüzün harezmi modeli , İstanbul Akademileri, Sözlük projesi, İstanbul Modeli projeleri ile robotik çalışmalarımızın sunulduğu standımızı ziyaret etti.

Fuar alanında İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün stand dekoru tasarımı ve uygulamasını yaparken sade ve algısı yüksek düzenlemeyi tercih ettim.

Çalışmamda bu fırsatı veren İstanbul Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Faruk YELKENCİ ve yardımcısı Sayın Serkan GÜR’e teşekkür ederim.

Milli eğitim Müdürlüğünün standı ziyaretçiler tarafından ilgi gördü.

Author: Kerim AKYÜZ

1974 Duisburg Almanya doğumluyum. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Grafik Anabilim Sanat dalından 1996 yılında mezun oldum. Evli ve 3 kız babasıyım. 27 yıldır meslek liselerinde grafik tasarım öğretmenliği yapmakta ve sektörde grafik tasarım alanında çalışmaktayım. Müşterimin ne istediğini anlamak ve onu doğru yönlendirmek isterim. Ambalaj, kurumsal kimlik, katalog, web sitesi, afiş çalışmalarımda eskiz ve sanat odaklı tasarımlarımı müşterimle beraber kritik etmek ve ortaya sanatsal ürün çıkarmak işimin en güzel tarafı doğrusu...