EGE TMF Fuar 2019 [FUAR STAND TASARIMI]

EGE TMF FUAR 2019

Ege Tekstil, Konfeksiyon Makinaları, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı

4 gün süren fuarda kentte üretimi yapılan ürün gruplarına yönelik teknolojiler sergilendi.

Başlıca sergilenecek ürünler arasında Tekstil Boya ve Terbiye Makinaları, Dokuma ve Örgü Makinaları ile bu makinalara ait yan sanayi ürünleri, İplik ve Elyaf Ürünleri, Evtekstili ve Havlu-Bornoz Üretiminde kullanılan İplikler, Tekstil Kimyasalları ve Baskı Mürekkepleri, Dijital Tekstil Baskı Makinaları, Konfesiyon Makinaları ve bu makinalara ait yan sanayi yer almaktadır.

​Toplamda 1000 metre kare alandan oluşan Egs Park fuar alanında düzenlenecek olan fuar Denizli başta olmak üzere Uşak, Isparta, Burdur, Aydın ve İzmir’de yer alan yüzlerce işletmeyi bir araya getirecektir. Son yıllarda bölgede artan yatırımlara teknolojik olarak ışık tutacak olan Ege Tmf Fuarı yerli ve yabancı makine ve yan sanayi üreticisine ev sahipliği yapacaktır.

Pimms Group firmasının Dijital Baskı Makinaları Standı tasarımlarım…

Author: Kerim AKYÜZ

1974 Duisburg Almanya doğumluyum. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Grafik Anabilim Sanat dalından 1996 yılında mezun oldum. Evli ve 3 kız babasıyım. 27 yıldır meslek liselerinde grafik tasarım öğretmenliği yapmakta ve sektörde grafik tasarım alanında çalışmaktayım. Müşterimin ne istediğini anlamak ve onu doğru yönlendirmek isterim. Ambalaj, kurumsal kimlik, katalog, web sitesi, afiş çalışmalarımda eskiz ve sanat odaklı tasarımlarımı müşterimle beraber kritik etmek ve ortaya sanatsal ürün çıkarmak işimin en güzel tarafı doğrusu...