BES REKLAM İLE OKUL-SANAYİ İŞBİRLİĞİ

Unifol ve birçok ürün ile dijital baskı ve reklam dünyasına ürün sağlayan, üretim yapan BES Reklam ile 70 yıllık Matbaacılık eğitim veren okulumuz Zeytinburnu İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi artık bir aradalar.

Ekim-Kasım 2021 döneminde UNİFOL Üretim tesislerine yapılacak öğrenci ziyareti, folyo uygulamaları ve araç giydirme eğitimleri ile okulumuz dijital baskı ve uygulamaları alanında sektörün aranan elemanlarını daha kapsamlı olarak eğitimle donatma fırsatı bulacaktır.

Okulumuza folyo, band, pleksi ve reklamcılık ürünleri konusunda her zaman destek veren BES Reklam’ Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz. Eğitim ve reklam ürünleri alanında desteklerine karşılık bizde sektörün ve değerli firmalarımızın stajyer, ara eleman ihtiyaçlarını karşılama taahhüdünde bulunuyoruz.

Okul Müdürümüz Sayın Nuray Ulutaş ve BES Reklam Yönetim Kurulu başkanı Sayın Birol Çakır’ın kısa zaman içerisinde bir araya gelerek okul-sektör işbirliğini güçlendirmek için eğitim ve workshop programı konusunda çalışma yapacaklardır.

BES Reklam ve Zeytinburnu İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin okul-sanayi işbirliği projesinin teknik bağlantısını oluşturan ve eğitim organizasyonunu yapan Sayın Recep Orak beye teşşekür ederiz.

Author: Kerim AKYÜZ

1974 Duisburg Almanya doğumluyum. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Grafik Anabilim Sanat dalından 1996 yılında mezun oldum. Evli ve 3 kız babasıyım. 27 yıldır meslek liselerinde grafik tasarım öğretmenliği yapmakta ve sektörde grafik tasarım alanında çalışmaktayım. Müşterimin ne istediğini anlamak ve onu doğru yönlendirmek isterim. Ambalaj, kurumsal kimlik, katalog, web sitesi, afiş çalışmalarımda eskiz ve sanat odaklı tasarımlarımı müşterimle beraber kritik etmek ve ortaya sanatsal ürün çıkarmak işimin en güzel tarafı doğrusu...